| scump3tea a întrebat:

Buna sint din noiembrie-scorpion.Si imi place de in baiat care nudemult mi-a propus sa incercam sa facem mo relatie (sa fim impreuna) daca eu sint scorpion si el e gemeni. Ce credeti ne-am potrivi?

5 răspunsuri:
| Mihaela111 a răspuns:

Eu nu cred ca acest lucru conteaza...e important sa va intelegeti bine nu ce zodie avetiwinking

| soraluisatan a răspuns:

Daca iti place de el nu conteaza zodiile, conteaza doar ce simti tu

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

El e gemeni sau ei sunt gemeni? laughing

| BadLuckBryan a răspuns:

Nu stiam ca este atat de importanta zodia.lasa prosiile. daca te intelegi cu el asta conteaza.tongue

| Margot a răspuns:

Si eu sunt scorpion, prietenul meu gemeni. Nu zodia este importanta ci comunicarea dintre voi.