| scump3tea a întrebat:

Imi place de un baiat, si azi am petrecut ziua impreuna cu el si niste prietene si prieteni.Si nudemult mi-a scris un coment la poza de pe mess si a scris asa:Esti o fata care merita respectata...super poza.

Credeti ca macar putin s-a atasat de mine? Funda! Dar fiti seriosi.

Răspuns Câştigător
| danielahopes a răspuns:

Pai ar trebuie ca tu sa nu arati ca iti place de el fi putin mai sigura pe tine, increzatoare, arata ca tu nu esti o fata care se lasa ...si daca te place va trebui el sa iti spuna sau se iti arate prin niste gesturi speciale cum ar fi:un cadou, un pupic pe obraz, sau prin vorbe gen:imi place cum arati, esti draguta.
sper ca te-am ajutat cu ceva.

1 răspuns:
| RominaMaria96 a răspuns:

Da,eu cred ca te place dar trebuie sa va cunoasteti mai bine zic eu big grin funda?