| asdfghjk1234567890 a întrebat:

Buna!
Imi place de un baiat si el a aflat asta de la o prietena care nu ma suporta, iar de cand stie ca il plac nici nu ma mai baga in seama.
Ce sa fac?
Toata lumea zice ca e nesimtit, porc, idiot etc., dar sentimentele mele pentru el sunt neschimbate

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Incearca sa-l vezi cu tot cu defecte. Poate ca tu ii vezi doar calitatile. Daca el a reactionat in acest fel poate ca sentimentele nu-ti sunt impartasite sau vrea sa se apere de barfa celorlati.