| Teea_8938 a întrebat:

imi place de un baiat si stiu ca si lu ii place de mine dar cred ca ie rusine sa recunoasca. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Daca nu iti faci curaj foarte posibil ca nici el sa nu mai spere la tine,crezand ca tu nu ii dai atentie pentru ca iti place de altcineva,timpul nu le vindeca le incurca,daca nu face nici unul un pas inainte.Fa-ti curaj nu ai nimic de pierdut si daca recunosti si zice si el daaaaaaaaa.E nesigur nu e timid, suntem dominati de nesiguranta ca baieti in fata unei fete, parca am fi coplesiti de ceea ce va spune ea daca ii spun daca ma refuza si tot ce am facut a fost degeaba. Spune-i tu si nu va refuza va iesi din carapace ai sa vezi.Succes!

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Luati.va la vorba, pana ajungeti sa faceti "glume" gen: da stii ca imi place de tine.etc si pana la urma ii spui ca vorbeai serios. si ai sa vezi ce reactie are atunci.Asa faceam eu cu fetele. si mergea happy