| Cupcake222 a întrebat:

Imi place de un baiat. si vreau sa ii spun chestia asta. dar nu pot. imi e frica ca nu ma va place. a fost cu multe fete care i`au spus direct ca il plac. ddar eu nu pot. pur si simplu nu pot.:-s. ce pot face? ca fata in fata nu ii pot spune ca iesim afara in grup mare. si nu pot sa il trag deoparte ca vin toti. deeeci? :-s.

1 răspuns:
| TheGeorgeGeo a răspuns:

Deeci fa rost de id de nr de orice pe care poti sa l contactezi D A T I V A intalnire ii spui ce simti pentru el, pur si simplu...numele(x) t plac! :X vezi ce zice, daca t refuza ii spui draga(x) iti multumesc ca mi ai dat seansa sa gasesc pe cineva mai bun ca tine :* si ii dai cu flit :*