| adina_2146 a întrebat:

imi place de un coleg de clasa cu care nu pot fi pentru ca acesta are prietenastraight face. Am refuzat foarte multi baieti din cauza lui pentru ca il plac foarte mult si stiu ca nu fac bine, dar nu reusesc sa il uit, orice as facestraight face, daca mi-as face un prieten credeti ca as reusi sa il uit pe acest coleg? Voi ce credeti? astept pareri de la voikiss

Răspuns Câştigător
| georgi97 a răspuns:

Buna! sunt exact in aceeasi situatie ca tine si daca iti place ffoarte mult de el nu il vei putea uita chiar daca vei fi cu un baiat frumusel