| trixie13 a întrebat:

Imi place foarte mult sa desenez. dar numai am idei. Vă rog daca se poate dași-mi si mie niște idei de desen.(in creion) sau in acuarela. (FĂRĂ animale) mersiii:*

3 răspunsuri:
| elisabethia a răspuns:

Ai putea desena niste tenisi precum 'all star converse' sau ai putea desena chipurile unor oameni speciali, o pajiste sau chiarai putea desena ceva de la televozor, precum un anumit personaj dintr-un anime sau asa ceva.succes

| alexandracazan a răspuns:

Deseneaza asta in creion (alb gri) http://www.google.ro/......tp?/imgres