| sabyna_6645 a întrebat:

Imi place mult de un baiat.Si dupa semnele lui si el pe mine (cred, pentru ca se baga in seama, merge pe langa mine, etc). Eu l-am cunoscut pe el vineri intr-o excursie... e de la alta scoala. i-am trimis cerere pe fb, mi-a acceptat-o si de atuncea suntem intrati amandoi. ce sa fac? sa ii scriu? sau cum sa fac sa imi scrie el mie? puppy dog eyes

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Baga-l in seama pe facebook, intreaba-l ce face si vezi cum decurge discutia, poate iesiti afara si vorbiti mai multe happy