| Mkygjitr a întrebat:

Buna TPU.
Am 18 ani aproape și vorbesc cu un tip de cateva săptămâni. El e cu 2 ani mai mare.
M-am intalnit cu el dupa cele 4 saptamani in care am vorbit mereu, de dimineață până seara tarziu la 3 Sau 4. Am stat cu el pe o bancă într-un parc, undeva mai retras si am vorbit. La un moment dat m-a sărutat. Și mi-a pus mâna pe picior. L-am lăsat. Apoi tot ma pipaia prin zona sanilor in timp ce ma sărută. Ba chiar ma si strângea. L-am oprit, i-am spus că ma doare. M-a sărutat de foarte multe ori. Ma privea, zâmbea, ma lua de mana, ma pupa pe frunte, imi dădea parul de pe fața si ma sărută si pe obraz. Apoi m-a mai sărutat o data in parc si a băgat mâna pe sub bluză și m-a zgariat usor pe spate. Am plecat spre casă și m-a oprit de cateva ori pe drum sa ma sărute și mi-a pus mâna pe fund, m-a strâns. L-am lăsat fără să-mi dau seama. Am fost luată de val. Apoi a încercat să bage mâna sub bluză, sa ma pipăie pe sani. Dar l-am oprit, i-am spus că nu-i dau voie sub bluză. A spus bine. După un timp eu m-am dus acasă. Nu stiu ce sa cred, am gresit ca l-am lăsat să mă atingă atât de mult de la prima întâlnire? I-am creat o impresie greșită? Sa mai vb cu el in continuare sau nu...ce credeți?

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Nu e gresit sa faci ce simti si e normal ca in tinerete sa gândești astfel. Esti in perioada in care încă experimentezi si e normal sa nu fi sigura in totalitate de ce doresti de la tine, inclusiv pe plan sexual.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai gresit clar, direct te lua drept panarama, de aia si-a si permis sa-ti bage mana pe sub bluza, pe principiu de m-a lasat s-o pipai pe sani si fund, ia sa vedem pana unde merge treaba. Oribil frate cum va lasati asa laughing

| Andreeush a răspuns:

Evident că ai greșit.
Tu hotărăști dacă mai vorbești cu el, însă nu cred că merită.
Dacă era un băiat educat nu se comporta așa la prima întâlnire.

| Plato a răspuns:

Da, ai gresit. Impresia... ma tem sa nu fi fost corecta, nu eronata.
El cu siguranta va mai vorbi cu tine, indubitabil.
Pai cred ca-ti poti da si tu seama ce credem: A venit un strain la tine, te-a sarutat si te-a pipait pe unde a vrut. Tu ce crezi? Stii si tu cine mai permite asta strainilor, nu? Nu ca sa te insult, Doamne fereste, ci ca sa realizezi ce s-a intamplat si ce ai facut.

| Mkygjitr explică (pentru Plato):

Da, sunt conștientă că am gresit. Asta e prima mea ieșire, eu de obicei sunt timida. Și el stie asta, dar a reusit sa ma ameteasca. Cu niciun baiat nu am mai pățit asa... Ma simt foarte prost acum

| GirlOnline81 a răspuns:

Intalnirea ta s-a transformat intr-un dezastru din cauza amandorura. El nu trebuia sa te sarute; tu, chiar daca ti-ai propus sa nu-l lasi s-o faca, te-ai epilat inghinal. Pentru orice eventualitate...

| Mkygjitr explică (pentru GirlOnline81):

Nu vad faptul ca ma sărutat ca o problemă

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Mkygjitr):

Nici faptul ca te-a pipait, din cate vad.

| eckblume a răspuns:

La 18 ani esti destul de mare incat sa iti autoevaluezi comportamentul.
Fiind prima intalnire trebuia sa ii fi zis ca e prea devreme sa fie atat de indraznet. Baiatul s-a simtit atras de tine, tu la fel... nu e ceva de condamnat.
Daca ceri parerea unor straini,, sa continui sau nu...,, inseamna ca esti foarte indecisa. Tu stii ce ai vorbit cu el. Lui i-a placut de tine.
Pe viitor sa ai grija cand te intalnesti cu persoane pe care nu le cunosti, nu se stie ce e in mintea fiecaruia.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Poate se ajunge la mai rau daca din start a inceput sa te pipaie.Zi ca nu mai vrei sa fi cu el si gata.Inscriete la puterea dragostei sezon 2 daca apare si gata.

| DevilRock a răspuns:

Orice băiat își face o impresie gresita dacă fata acceptă așa ceva la prima întâlnire.