| papushikadulcee a întrebat:

BUna***! Imi place un baiat de ceva timp si as vrea sa ii spun.Dar eu cred ca ma place pentru ca atnci cand ii dau sms el raspunde vag.Doar"buna,bine" si cam atat.Nu vreau sa ii spun in sms pentru ca mi-e teama sa nu il vada vreun prieten de-al lui. Oricum...cea mai buna prietena a mea este vecina si prietena de familie cu el si ea stie ca il plac.Cum sa ii spun? S ii spun prietenei mele sa ii spuna ea? Vreau rasp cat mai repede :*:*::X:X:X Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

straight faceDaca te place lasa-l sa zica el.E cam ciudat sa faci tu primul pas.

| victorr_3274 a răspuns:

Are dreptate Pufee, nu o baga pe prietena ta la inaintare. Asta e intre voi. Sau i-o spui tu, sau el.

| Pufee a răspuns:

Nu vorbi cu prietena ta sa ii zica ea asa s-ar putea sa fie luat prin surprindere si sa nu ii zica adevaraul. Mai asteapta ceva timp, mai iesi cu el in oras si din astea.