| gingergirl1 a întrebat:

Heey! Sambata e ziua prietenei mele cele mai bune!winking Si o sa vina si un baiat de care ii place! Buun...toate bune si frumoase...dar! Azi mi-a spus o colega,vecina cu el ca vine doar ca sa ii faca in ciuda unei alte fete! Vrea sa o sarute pe prietena mea de fata cu fata aceea! Si eu nu stiu ca sa fac! Sa ii spun prietenei mele sau sa tac? Daca ii spun, se va supara pe mine colega mea si acel baiat!crying Intr-un fel isi bate joc de prietena mea ca sa ii faca in ciuda alteia! Se preface ca o place cand de fapt nu ii place de ea, vrea sa fie cu alta fata!
Va rog raspunde-ti! Nu stiu ce sa fac...sa ii zic sau sa tac?:s

5 răspunsuri:
| asjdhkas a răspuns:

Mai bine i`ai zice, chiar dacă o va durea acum... mai mult ar durea`o dacă ai tăcea happy

| neutrino a răspuns:

Cu sarm si inteligenta, treaba ta este sa cuceresti fata, nu sa bagi strambe.

| andrei1237 a răspuns:

Nu te mai gandi la asta.Vii indiferenta.

| MadalinNedelcu a răspuns:

Pai pune in balata. Ce conteaza mai mult pentru tine? O colega si un baiat sau CEA MAI BUNA PRIETENA?! Gandeste-te ca daca va afla ca stiai de asta si nu i-ai spus, isi va pierde increderea in tine. Sper sa alegi ce e mai bine. Pa pa!

| raulflorin a răspuns:

Mai bine spune-i