| Doar eu_5952 a întrebat:

Imi plc de un baiat si nu stiu cum sa-i spun ca-l plac. Oare pe mess sau in realitate? Cum? Imi este cam frica ca poate va reactiona gresit. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Rihanna a răspuns:

Fata in fata e cel mai bine.de ce sa-ti fie frica? trebuie sa stii sa te bucuri cand castigi si sa accepti atunci cand pierzi.eu prefer sa'mi para rau de lucrurile pe care le fac decat de cele pe care nu le fac. e mai greu cand nu le faci, te intrebi mereu :"cum ar fi fost daca?". curaj, in viata cu frica nu faci nimichappy

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune-i real. Pe mess nu poţi să-i observi reacţia, mimica, chiar dacă ţie ţi-e mai uşor pe mess contează mult mai mult real. Aşa pe mess poate crede că pur şi simplu râzi de el. Tastele nu transmit nimic, în schimb ce vorbele da. Baftă!

| ClaraZ a răspuns:

Daca iti este frica de reactia lui spune-i pe mess.Eu zic sa incerci, nu ai nimic de pierdut.Sti cum se zice daca nu risti nu castigi.Bafta:*

| Didy_4281 a răspuns:

Fata in fata. in viata trebuie sa mai si pierzi ca sa poti castiga.ca sa poti sa il intrebi, poti sa il inviti in orasla un suc sau in parc. no sa reactioneze asarau eu stiu am incercat.BAFTA SI NOROC.

| princess87 a răspuns:

Pur si simplu ii zici... Cel mai bine ar fi in realitate ca e altcevawinking Indiferent de rectia lui sau de raspunsul lui tu sa nu pari prea afectata sau prea fericita.

| shelovesyou a răspuns:

Cred ca ar fi mult mai ok sa-i spui ca il placi in fata tongue nu ai de ce sa fii timidathinking nu-i nimic ciudat in asta. daca totusi ai o teama.lasa sa se intample totul de la sine!