| Doar eu_5952 a întrebat:

Imi plc de un baiat si nu stiu cum sa-i spun ca-l placcryingOare pe mess sau in realitate? Cum? Imi este cam frica ca poate va reactiona gresitcryingCe sa fac?

2 răspunsuri:
| Markus_4003 a răspuns:

Pai sti cel mai bine ar fi in realitatea sati ei inima in dinti si sa pleci la el si sa-i zici ca pe mes... nu cred sa fie as adearece tu in fata ii vezi reactia il simti in fata ta iar pe mes cine stie cine poate rs in lcul lui (un prieten s. a. m. d) IN FATA happy

| XrazvanX a răspuns:

Ia-o usor.Intai stai numai cu el, ii vorbesti frumos apoi cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui pe mess.