| alinaWalina a întrebat:

Imi place un baiat din liceu. Cum sa fac? Sunt sigura ca si el m-a observat deoarece ma privit azi de cateva ori. Suntem de 2 ani in acelasi liceu. Avem prieteni comuni iar eu nu pot sa le zic ca il simpatizez pe colegul lor deoarece nu vreau sa afle mai nimeni.
Ce ma sfatuiti sa fac? Daca fac rost de id-ul lui, cum incep sa vorbesc cu el, bine stiu sa vorbesc dar...mno...avand in vedere ca e si baiatul de care imi place, nu e un tip obisnuit.
Ms, dau funda.

1 răspuns:
| asjkldfg a răspuns:

Vorbeste obisnuit si fii tu insati!winking