| NiceBaby a întrebat:

, vreau si eu sa cuceresc un baiat...Imi dati niste sfaturi.

Am citit undeva ca e bine sa-l fac sa rida,, NU STIU cum s-o fac, stiu ca va functiona... ii place sa rida, de obicei el ma face sa rida.Imi puteti zice cum s-o fac
Si astept si alte sfaturi cum sa-l cuceresc PLS

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Eu cred, frumoasa domnisoara, ca cel mai bine ar fi sa fii tu insuti. De ce spun asta? Pentru ca incercand sa fii altceva decat esti, in momentul in care nu mai poti fi asa, ai pierdut! Oricum tu ne spui ca Fat Frumos al tau se straduie sa te faca sa razi, sa te faca sa te simti bine,... Stii ce inseamna asta? Inseamna ca te place!
Ia aminte : viata e frumoasa iar noi suntem alaturi de tine!
Nu uita totusi sa lasi discret sa se inteleaga ca il iubesti, sa fii tandra cu el, dragalasa, vesela, intelegatoare, atenta,...
Iar visul tau se va transforma in realitate si va continua frumos!

| xjustfearless a răspuns:

Pai poti cauta pe net, " cum sa cuceresti barbatul (zodia lui)" si-o sa mai gasesti...
da. fa-l sa rada. incearca sa te informezi de placerile lui...

| controlled a răspuns:

Hmmm draguta rar vezi o fata sa mai ceara ajutorul pentru a cucerii un baiat ...in ziua de azi baietii trebuie sa faca asta si cu greu mai reusesc saracii mi-a venit o idee iti recomand un film mai bine : Pyaar Impossible. daca ti-a placut ai id-ul meu ramas_fara cuvinte si poate am sa-ti dau eu niste sfaturi de viata.

| neluty a răspuns:

E important sa nu joci teatru, fii reala, baieților le place fetele care isi arata adevaratele puncte forte si nu incearca sa le ascunda pe cele slabe! Incearca sa arati interes sincer fata de el! Sper sa fii înțeles!