| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vorbesc despre ceva mai delicat. Help.
Imi place de un băiat (imi plăcea de mult) ne stiam de 2 ani, dar nu am iesit niciodată împreună. Interacționam cand era cazul fata n fata, dar mai mult pe Facebook ce am avut discuții despre sex si alte. Eu ii spuneam ca vreau o relație serioasă și nu accept prima data sexul, iar el invers. Sau ca se poate intampla dupa sex in cazul lui sa vrea si mai mult etc.In fine. Anul acesta s-a intamplat sa merg la el, seara, mi-a zis ca nu e nevoie neaparat sa facem ceva. Eu m-am dus la el cu gândul că o să petrec noaptea in brațele lui si atat, el de fapt a vrut mai mult. Ok, am acceptat sarutarile, dar a insistat băiatul, m-am simțit stresata si naspa, in fine. Faza e ca am cedat, dar a fost o partidă eșuată spun eu. Sexul oral pe care l am primit a fost ok, mi-a plăcut, dar la penetrare a fost un dezastru. Cand eu eram deasupra efectiv penisul ala doar iesa, lui nu i plăcea oricum (am uitat mișcarea mi-a zis) apoi mi-a zis ca sunt prea strampta. Acum eu ma simt vinovată, as vrea sa stiu daca am o vina, nu vreau sa ma mai gândesc la asta. Este adevărat că nu am mai facut sex de 2 ani, dar nu cred ca asta e problema. Poate nu eram destul de 'uda' si eram deshitratata. Si poate era si altceva daca ma duceam cu gândul ca vrea sa ma culc cu el. Nu vreau sa ma judecati, mai ales pentru ca v am povestit in mare. Dar vreau sa inteleg de ce nu a mers, vina mea sau lipsa lui de experiența. (21 el) ceva mai mare eu. Stiu ca la un moment dat imi zicea sa nu ma grăbesc sau 'mai încet', nu imi amintesc exact, dar eu ma simțeam bine in modul ala, si făceam ca sa mi placa nu ca m as fi grăbit.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, asta pare a fii o relatie doar sexuala, nu cu sentimente si nici viitor.
In ce priveste satisfactia sexuala, se pare ca baiatul nu are habar cum sa te pregateasca pentru sex si nici sa te satisfaca, altfel nu erai "neumezita". Nici nu ma mir ca partida a fost nereusita, dupa lipsa totala de satngacie cu care a incercat sa te satisfaca.
Sincer, relatia nu mi se pare de viitor: el nu vrea sentimente, vrae doars ex, dar nu-i nici macar capabil sa ofere o partida de sex, ceea ce mi se pare pierdere totala de vreme, cu un asemenea baiat.
Daca tot accepti o relatie cu beneficii, macar accepta una cu unul care sa stie ce face si sa te satisfaca.

| Hammurabi a răspuns:

Da, se mai întâmplă.
Ai dat peste un habarnist în materie de sex. Stai liniştită că nu e vina ta.
E lumea plină de "bărbați" care habar n-au cum să se descurce cu o femeie. laughing))

| Cristina91Mm a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu cred ca o sa mai dau sansa vreunuia...mai mic decât mine. Si nici prea curând nu cred ca vreau sa mai aud ceva despre sexul masculin.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă băiatul ăla vrea doar sex de la tine, şi tu vrei mai mult, de ce te-ai dus la el? Nu era de aşteptat că o să abuzeze de tine? In fine, e clar că niciun nu aveti experienţă şi d-aia nu v-ati simţit niciunul bine. In loc tău as fi multumita ca n-a avut loc penetrarea si as dispărea frumuşel din peisaj. Mai ales că esti mai mare ca vârstă decat el si o sa iti dea papucii mai devreme sau mai târziu. Combina-te cu un bărbat, nu cu un băiat la începutul vieții sexuale.

| Cristina91Mm a răspuns (pentru Necunoscut112):

Da, stiu. Dar nu sunt tipa care pune etichete. A, e mai mic nu e ok, desi in cele mai multe cazuri e asa. Penetrarea a avut loc, oarecum, dar nu a fost plăcere...prea mare. Cred ca mai sunt persoane care au trecut prin experiențe nasoale. Vreau sa stiu cum le au depășit.