| DULAU456 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati putin.
Eu am avut o prietena dar ne vedeam doar o data pe saptamana deoarece nu avea timpdenimic, mergea la liceu, munca, cursuri, antrenamente etc. si nu ii prea convenea sa ne vedem asa de putin si mi-a propus sa fim doar prieteni cu benefici, am fost asa un timp dar eu am inceput sa ma satur, nu vreau asta de la ea, nu vreau doar sex. vreau o relatie, iubire si ceva mai mult. Am incercat sa fac sa se razgandeasca dar nimic. Ce sa fac, sa accept si s-o vad tot asa rar si sa facem ddoar sex fara iubire numai pentru a pastrao langa mine chiar daca asta implica sa se culce cu alti/altul, s-o astept pana cand scapa de atatea obligatii. asta ar cam fi in 3 luni maxim cred, sau sa fim doar prieteni si sa incerc sa ies cu alta/e fata/fete? Ea zice ca tine la mine dar in felul in care gandeste nu prea cred, chiar daca ea insista ca ar tinela mine. nu are timp sa se dedic unei relati(zice ea)

4 răspunsuri:
| Kydutsa a răspuns:

Buna! Pai, mai bine ramaneti prieteni, iar tu gaseste-ti o fata care sa te merite si sa o meriti, sa aveti timp de toate! Adevarul e ca e plictisitor sa stai dupa cineva asa... Totusi. la varsta asta trebuie sa stai cu cineva, si fara pauze ca nu sunt buneeee, ele nu fac decat sa raceasca relatia voastra. Baftaa! Pupic

| Cristiann25 a răspuns:

Gaseste-ti o fata care sa te merite nu una care nu are timp de tine. Apropo ce varsta aveti daca poti spune?
Ai zis liceu, munca?! Cand esti la liceu de obicei nu muncesti!

| DULAU456 explică (pentru Cristiann25):

Avem 17 ani amundoi, dar munceste impreuna su fratele ei mai mare de 20 de ani, se poate munci si la 17 anihappy

| Cristiann25 a răspuns (pentru DULAU456):

Se poate stiu si eu asta dar am zis ca in general cei care sunt la liceu nu muncesc decat vara daca au posibilitatea!