| andreeaunudoitrei a întrebat:

Buna imi poate traduce si mie cineva in engleza aceasta adresa? strada odobesti numarul 4, bloc A9 scara 1 apartament 17, bucuresti sector 3. nu stiu cum s-o traduc trebuie s-o dau in engleza cuiva ca sa-mi trimita un colet din america funda va rog

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

4 Odobesti Street, Block A9, Apartment 17. sector 3 Bucharest

| Diana_6198 a răspuns:

Buna Andreea

Odobesti street number four, seventeen apartment a block A9 scale, bucuresti, sector three. Asa se traduce:*

Fundita:X?