| andreeaunudoitrei a întrebat:

va rog frumos puteti sa-mi traduceti si mie adresa din romana in engleza? aici: strada odobesti numarul 4, bloc A1, scara 1, apartament 11, interfon 11, sector 3, bucuresti, romania. trebuie sa primesc un colet din USA si nu stiu cum trebuie sa traduc si regulile bla bla. putin ajutor?

3 răspunsuri:
| MiniEmoTion a răspuns:

Odobesti street number 4, block A1, ladder 1, apartment 11, interphone 11, sector 3, Bucharest, Romania

| MiniEmoTion a răspuns:

@Ciubacabra intercom=ALTCEVA(intercom-ul este utilizat in ANGLIA)
Interphone=interfon...telephone=telefon...
Nu trebuia sa traduci in Google Translate, nu iti da mereu forma corecta

| ciubacabra_1082 a răspuns:

Odobesti street number 4, block A1, ladder, apartment 11, intercom 11, sector 3, Bucharest, Romania