| anonim_4396 a întrebat:

Îmi puteți da date despre Gloria Melu?
Cum ar fi : data nașterii, vârsta - și cât mai multe, pentru că am un fan page și nu prea știu așa multe despre ea. Dacă aveți, unii dintre voi, id-ul ei, și mă puteți ajuta aș fi foarte fericită love struck.
Fundă cine dă id și informații :*. Mulțumesc!( scuze dacă am greșit categoria )

1 răspuns:
| Belly a răspuns:

Nume: Gloria Melu

Porecla: unii colegi de liceu ii spun Ollie

Gloria are varsta de 18 ani

Ocupatia si locul activitatii: Gloria este eleva la Colegiul National de Arte "Dinu Lipatti", sectia canto clasic. Are 9 fratiori si 9 surioare, iar familia ei se numeste Lala Band. Acasa are o catelusa pe care o iubesc foarte mult. Vorbeste fluent limba engleza

Locul preferat de intalnire cu gasca:"Pe motoare" si mai nou in Centrul Vechi

Ultima fapta buna: A ajutat un coleg la un test

Cel mai mare esec: "Totul se intampla cu un motiv!"

Daca ar fi un personaj din desene animate ar fi: Tinkerbell

Cel mai mult ii este frica de: albine

Cel mai tare job i se pare: actoria

Melodia preferata in acest moment: Never shout never- First dance

Mesajul care o reprezinta si pe care si l-ar scrie pe tricou:"Whoever said money can’t buy happiness simply didn’t know where to go shopping"