| Pisicuta593 a întrebat:

imi puteti da si mie idei de razbunari, caci vreau sa ma razbun pe o fata. Nu imi spuneti acuma ca razbunarea nu e o solutie si sa n-o bag in seama! Vreau razbunare si daca nu faceti cum v-am spus nu primiti funda.

8 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu am nevoie de funda nimănui, iar răzbunarea nu este deloc potrivită. Tot ceea ce ai face, este să prelungești ura dintre voi. Vrei asta?
E doar un conflict, renunță tu prima.

| Hakuouki a răspuns:

1)Copila nu poti impune ce raspunsuri sa-ti dam noi. 2)Nu ma mira ca vrei idei de razbunare, ca la ce amenintari ai... 3)Ce ti-a facut sa stim si noi la ce sa ne gandim? Ar trebuii ca doar cei majori sa poata avea cont aici. Sau ma rog, cei cu buletin.

| CandyI a răspuns (pentru Hakuouki):

Ma mir cum de mai vrea sa ii dam noi razbunari....la cat de sadica si rautacioasa pare sa fie, probabil se descurca singura laughing)

| Hakuouki a răspuns (pentru CandyI):

Ca bine zici, ce-mi place sa votez big grin Dat gata cu gluma ca maine pune intrebare "cum sa ma razbun pe doi tipi de pe site?" laughing

| CandyI a răspuns (pentru Hakuouki):

Corectie: o tipa si un tip rolling on the floor)) Daca o visez la noapte e vina ei.Doamne fereste.Iti dai seama cate blesteme si ocaruri am primit?

| Hakuouki a răspuns (pentru CandyI):

Stiu ca eu sunt tipul, dar pana la proba contrarie, de tine nu stiu nimic laughing De fapt, stiu si de tine, ca ti-a umplut tipa asta frigiderul cum mi l-a umplut si mie laughing.

| CandyI a răspuns (pentru Hakuouki):

laughing)))))

| Pisicuta593 explică:

Nu vreau sa fiu rea dar nimeni nu m-a ajutat cu nimic. Aceasta fata este o persoana enervanta, prefecuta si vigioasa. Partea cea mai rea este ca ea mai e si ruda cu mine si toti prietenii mei o considera sfanta. Daca ati fi fost in locul meu ati fi procedat la fel. Din vina ei nu am mai adut voie o luna pe net + parintii mi-au luat si telefonul.