| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune cam ce inseamna visele urmatoare?
1.Deci, am visat ca aveam 2 prietena erau necunoscute[nu le vedeam fat], dar totusi eram prietene foarte bune.

2. Am visat ca jucam ochi albastri cu un baiat si la un moment dat ma saruta. apoi a2a oara cand am jucat jocul asta, l-am sarutat eu pe el.
Va rog daca puteti sa imi raspundeti, chiar vreau sa stiu ce inseamna.
Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Nu sunt genul ala care sa creada in chestiile astea. dar cred ca iti doresti sa ai un prieten ( iubit ). Sau te simti singur/a.

| Mihaelamath777 a răspuns:

Uneori visezi ce ti s-a intamplat in ziua respectiva: faptele intamplate, transpuse in alte situatii din vis.