| LuizaAndreeaLuiza a întrebat:

imi puteti spune si mie cum imi fac unghiile sa cresca mai repede. fara uleiuri sau creme.

6 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna, incerca lotiunea Ada de la Farmec e in jur de 6 lei, succes happy.

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Am auzit ca functioneaza daca le bagi in ulei incins.Insa nu iti pot garanta nimic pentru ca nu am incercat. Poate merge.

| LuizaAndreeaLuiza explică (pentru BeYourOwnMaster):

Ulei incins? doamne feresteeelaughing

| BeYourOwnMaster a răspuns (pentru LuizaAndreeaLuiza):

Nu cred ca e asa de proasta ideea din moment ce mi-a zis-o farmacista cand ma minunam de unghiile ei.thinking Ehh.sau poate nu e asa de priceputathinking

| Patrissia a răspuns:

Ulei de ricinthinking

| bobocel12 a răspuns:

Calciu mai mult?