| Kretzolina a întrebat:

Imi spuneti si mie niste tema, probe pentru balul indragostitilor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi să scrii pe nişte bileţele vreo 5-10 cuvinte,iar concurenţii,băieţi respectiv fete, vor extrage un bileţel dintr-un bol...Vor citi cuvintele de pe bileţelul respectiv şi va trebui să compună un text cu acele cuvinte partenerului/partenerei sale (un text/o declaraţie de dragoste mai bine zis) De exemplu: pe bilet scrie (ploaie,ţuică,soare, ruj etc. ) Băiatul zice: Eşti atât de frumoasă, străluceşti ca soarele dimineţii (.) Fata : iar tu, dragul meu, eşti ca ploaia caldă a unei zile de vară. El: Ador când îmi rămâne pe gulerul cămăşii forma buzelor tale din cauza acelui ruj. Ea: Iar eu urăsc când simt de la o poştă că miroşi a ţuică. laughing etc. etc.

Ceva de genul. big grin