| Perversul69 a întrebat:

Salut prieteni.Am o mica problema happy. Doresc sa ii propun intilnire unei fete...dar problema e ca nu stiu cum anume.Sunt un pic mai retras si nu stiu exact ce sa ii spun.Help Please

1 răspuns:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Daca sunteti prieteni, poti sa o intrebi direct. Ceva in gen:iesim si noi o data la un suc? sau ma rog, la ce vrei tu sa o scoti! Daca nu va cunoasteti, sau NU chiar ATAT de bine, mai bine ai intra cu ea in vorba, sa o intrebi ce ii place si ce nu, asa iti faci si tu o idee despre cum ar fi pentru ea intalnirea ideala.Mai pe scurt, iti iei inima in dinti!