| pussy09999 a întrebat:

In 2 zile am balul bobocilor. Am nevoie de o prezentare, un discurs frumos cu care sa-i dau putin pe spate sau ceva, am nevoie de o exprimare frumoasa.
Uitați cateva date despre mine:
Numele meu este Lavinia, am 14 ani și fac parte din colectivul clasei a 9a, profilul matematică-informatică. Trebuie sa spun de ce m-am înscris, de ce cred ca voi câștiga si mai multe vrăjeli de astea, help meee

1 răspuns:
| ywar a răspuns:

Buna seara!
Sunt Lavnia lu' Leonte si am venit sa va arat cat de prost vorbesc in public si cat putin vreau sa-mi pun capul la contributie. Vreau sa fac parte din generatia de ratati, crescuti cu tableta/telefonul in mana care nu stiu sa articuleze 2 vorbe si care nu stiu ce vor de la viata. Ma duce tata la scoala cu 'gipanul, mi se rupe de ce-mi spun aia in scoala si as vrea sa babardesc pe profu de isto ca e tanar. Odata i-am vazut barbatia bine exprimata cand a vrut si el sa demonstreze ca la 40 de ani inca mai poate frige proaste.
Deci! votati-ma, dar fara cratima. Lasati cratima in plata Domnului. Nu, nu fara Dumnezeu ca asa suntem noi si eu o generatie fara de Dumnezeu care cica are si nationalitate. Asta am auzit la teveu cand comentatorii au spus ca Dumnezeue roman! Azi e roman ca n-a inscris nu stiu fraier de la 'unspe metri. Gata, acum dati-va drumul... dar la votare. P.S nu am chilotei pe mine, i-am uitat in uscatorul de rufe.