| beatrice2 a întrebat:

Bunahappy in afara de windows pe laptop mai am instalat si LINUX. el din cate am inteles este mai simplu decat windows in sensul in care nu are documente si multe alte functii. dar stiu ca se poate pune internet ca si pe windows. deci am 2 intrebari: 1. cum se poate pune internet pe linux? este greu?( trebuie sa am experienta sau trebuie sa umblu la ceva important din calculator sau din setarile lui? precizez ca am doar 15 ani si nu sunt asa de priceputa, deci nu prea vreau sa`mi stric calculatorul laughing) si 2. odata instalat si pe linux se poate sterge? va multumesc mult. fundita la cel mai concret raspunshappy

1 răspuns:
| k1lNld3r a răspuns:

Frate pe linux trebuie facute ceva setari, dar pe windows este cu mult pai uso r sa ti-l faci eu iti recomand windows-u