| XtzRaulXtz a întrebat:

Am nevoie de un informatician! Vreau sa sterg windows 10 de pe laptop ca sa il pot returna! Cum se face asta? Am inteles ca se poate cumva cu linux? Dar nu stiu cum se face, va rog sa imi explicati cum,sau un videoclip,orice, sau orice alta metoda e buan numai sa ramana calculatorul FREE DOS! Va rog repede ca in 10 zile trebuie sa il trimit. FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga un DVD cu Windows si sterge partitiile. Apoi il scoti.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de un informatician sa iti zica sa dai un format la partitia cu windows-ul?

| K0sti a răspuns:

Du-te taicule la un service daca nu esti in stare sa formatezi un amarat de hard! Nu-ti trebuie calculatorul ala, e adevarat, trimite-l inapoi!

| XtzRaulXtz explică (pentru K0sti):

Mai bine aruncate tu de pe bloc te rog, ai face un bine societatii. Daca nu iti convine ce vezi nu te uita desteptule!
Si inca ceva nu tot siau petrecut copilaria butonand calculatorul ca si tine altii au mai iesit si pe afara incearca si tu ca e fain!

| K0sti a răspuns (pentru XtzRaulXtz):

Pe vremea copilariei mele nici nu existau calculatoare goguta...
Nu uita de cratima!

| GolopențaAdrian a răspuns:

Ca sa-l stergi intri la setarile windows-ului si dai la Recovery Media si revii la versiunea anterioara

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ti-am mai răspuns la alte întrebări despre asta. dar văd că nu citeşti. Mai bine mergi cu el la un service să îl pună pe free dos.

| Decicumzici a răspuns:

Informatician lol =) faci un cd cu windows botabil, pe care il bootezi si in windows setup loading screen apare format setup. Dai format la tot si gata. Big deal. De fiecare data cand instalezi un windows trebuie format la tot.

| XtzRaulXtz explică:

Înseamnă ca atunci când au apărut ai devenit un obsedat de ele instant de ai acum impresia ca toți ar trebui sa știe prostiile astea!