| Xlove64 a întrebat:

Hello
Deci.in noiembrie e ziua iubitului meu si exact in ziua in care el face 15 ani.implinim 6 luni de cand suntem impreuna;]
Si as vrea de acum niste idei pentru cadou;]]
[nu poarta inele sau ceasuri. dar are un lant de aur.deci nu cred ca un lant ar fi un cadou potrivit; D ]
Dau funda pentru cel mai frumos cadou/idee; D si restul vot;]
Ps; fara raspunsuri de genu, poate pana atunci nu veti mai fi impreuna -.-'

4 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Poti sa te duci in mall sau uneva intr'un centru sa ii faci o pernuta sau o cana care scrie La multi ani! si pe partea cealalta o poza cu voi amundoi. funda?

| Limo a răspuns:

Poti sa ii iei un inel pe care il poate purta agatat de lant.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Poti sa ii iei un urs de plus rolling on the floor.Nu stiu ce sa ii iei pentru ca nu il cunosc dar cel mai simplu este sa te duci intr-un centru comercial cu el si sa vezi ce i-ar placea.Ori ii iei atunci ori mergi dupa si ii iei, dar mai bine ii spui ca nu sti ce sa ii cumperi si iti spune direct ce i-ar placea.Succes! happy

| Dιєиυтzα a răspuns:

Poi, poti sa ii iei o perna uriasa in care sa scrie "Te iubesc ". sau un lant cu initialele voastre.si dulciuri. ciocolata, bomboane, ceva big grin