| alinaWalina a întrebat:

In curand fac 18 ani, imi tin majoratul si o sa am in jur de 100 de invitati iar parintii mei vor sa cheme formatie. Voua vi se pare ok? Adica mno, formatie la majorat mi se pare cam aiurea ca doar fac 18 ani nu 80. Voi ce credeti? Mama mea este cu bun gust dar inca nu stiu daca sa ma las pe mana ei.
Mersi.
Pa, pa.

Răspuns Câştigător
| denisseioana a răspuns:

Sa stii ca si eu am avut formatie la majorat si toate au iesit ok. am fost foarte multumita. doar stai de vorba cu mama ta si explica-i sa caute pe cineva care sa cante mai multe genuri de muzica asa sa poti satisface pe toata lumea. si restul, mergi pe muzica electronica. ma repet, eu asa am facut si am fost extrem de multumita.te pup si sper ca t-am fost de folos! si app : la multi ani sanatosi si fericiti!

3 răspunsuri:
| alinaWalina explică:

Draga "esco" tine-ti parerile pentru tine daca nu ma poti ajuta, mai bine taci!
Logic ca am fost selectiva, ca doar la 18 ani nu cunosc doar 100 de persoanestraight face.

| esco a răspuns:

Vad ca nu esti deloc selsctiva cu oamenii. ii inviti pe toti pe care ii cunosti laughing)
100 de oameni? straight face

| DeathPassion a răspuns:

Poate mama ta crede ca asta ar fi mai bine pentru ca e poate nu stie daca vrei sa-ti cante o formatie la majorat sau nu cel mai bine ar fi sa discuti cu mama ta problema asta.Mie mi sar parea ok daca ar chema o formatie cunoscuta dar ar fi mai bine sa nu ma bag asa ca faci cum vrei si cum ti sa-r pare ca e bine. oricum distractie placuta