| alinaWalina a întrebat:

In curand fac 18 ani, imi tin majoratul si o sa am in jur de 100 de invitati iar parintii mei vor sa cheme formatie. Voua vi se pare ok? Adica mno, formatie la majorat mi se pare cam aiurea ca doar fac 18 ani nu 80. Voi ce credeti? Mama mea este cu bun gust dar inca nu stiu daca sa ma las pe mana ei.

Mersi.

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Eu cred ca esti o fata foarte norocoasa. Nu multi isi sarbatoresc majoratul in stilul asta. Nu multi si-au sarbatorit majoratul. Daca parintii tai cotizeaza, cred ca poti sa strangi putin din dinti si sa suporti "rusinea" de a avea o formatie la majorat(mai ales daca mama ta are gusturi). Bafta happy

8 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Ești barosan, amice!
S-ar putea să coste toată distracția peste 20.000 de lei. Dacă zici că mai chemi și o formație.
Și se mai plîng oamenii în România că sînt săraci.
Rele oameni, dom"le!

Răspuns utilizator avertizat
| Darkmagic a răspuns:

Mama ta ar fi trebuit sa te intrebe pe tine ce iti doresti, si sa FIE dorinta ta, pentru ca e ziua ta nu a ei. happy
Una e sa-ti fie indeplinite dorintele pentru ca meriti, cu totul altceva e un moft de genul: "Hai sa-i iau lu' asta mica masina, dar ii iau un Opel, ca imi place mie si e sigur. Ea nu prea se pricepe...etc".

Exemplul nu are legatura cu tine, l-am dat ca sa vezi cam pe unde te situezi in relatia cu ai tai. happy
La Multi Ani. big grin

| PulbereDeStea a răspuns:

Depinde ce formatie, daca nu vrei formatie poti sa chemi un dj care stie sa isi faca treaba ca lumea si are de toate(statie, mixaj si restul) pentru a face atmosfera si atunci nu vor mai fi niste melodii de pe calculator.

| DistrugatorulDeVise a răspuns:

Alege tu formaţia, aşa e cel mai bine.

| Th3RiP a răspuns:

Mie mii se pare foarte ok daca are gusturi happy dar nu strica sa ii dai si u sugestii ca doar este majoratul tau happy

| Rawrrrr a răspuns:

Eu zic mai bine un Dj. o sa o faca o treaba foarte ok.thinking sa cauti unul care sa stii ca merita sa il platesti. asa nu o sa ai nici o treaba cu muzica, si eu zic ca la aproximativ 100- maxim 300 gasesti un DJ foarte bun! Laa multi ani si distractiee placuta!

| Rodica13 a răspuns:

Ar trebui sa o asculti pe mama ta probabil nu e o formatie de,, batrani de 80 ani'' poate e o formatie care iti va placea.Acum tu alegi daca vrei sa te distrezi sau sa lasi calculatorul sa ruleze muzica happy