| Carlene a întrebat:

In curand fac 18 ani si am posibilitatea de a cumara o masina pana in 3500E.
Acum eu ma gandeam la o masina de clasa mica cu minim 4 locuri, design atractiv, sa nu consume foarte mult, ceva dotari, etc.
Ce imi puteti recomanda?

3 răspunsuri:
| Jorj a răspuns:

In Italia, Germania, Anglia, Franta si multe tari europene gasesti multe modele de bmw-uri cu pana la 50000 km la bord happy

| Fl0rIn a răspuns:

Cea mai buna idee e sa te duci intr-o tara in care moneda lor este cu mult sub moneda noastra (cehia, bulgaria, etc.) si sa iti iei ceva la mana a 2-a

| AmyyY a răspuns:

Ai putea sa iti iei un Volswagen Lupo ...consuma putin si este dragutzaa