| viatadecacatt a întrebat:

In curand o sa am banchetul si poate ma credeti nebuna dar eu pe langa rochie si tocuri as vrea sa imi iau ceva mai lejer de schimb, pentru ca sunt sigura ca o sa ma doara picioarele de la tocuri, un tricou si blugi daca imi vin dracii sa ma schimb... Voi ce credeti, o mai fi cineva ca minelaughing?

Răspuns Câştigător
| didu194 a răspuns:

Normal.
Nu o sa poti sta toata noaptea pe tocuri si in rochie.
Si eu m-am schimbat la banchet in pantaloni si tricou. E mai confortabil. Si nu o sa rada nimeni de tine. Important e sa te simti tu bine.

8 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Da cam asa fac toate fetele, se schimba daca au unde si asa am facut si eu! Eu mi-am luat direct blugi, tricou si adidasi si a inceput lumea sa rada de mine ca vin in adidasi la banchetlaughing Da nu mi-a pasat, la ce durere de picioare aveam nimic nu ma mai interesa, decat sa ma simt eu binebig grin

| gabriela007 a răspuns:

E o idee bunawinking, eu sincer n-am mai facut asa ceva, caci nu am avut unde sa ma schimb.winking

| DraIneR a răspuns:

Eu nu iti recomand blugi si tricou mai degraba slapi rolling on the floor
am multe pr care au avut banchetul si la un moment dat n mai puteau sa stea pe tocuri si le-a schmbat pe slapi de plaja rolling on the floor

| Absenta a răspuns:

Iti poti lua o rochita de genu http://img.kudika.ro/images/article_pictures/slideshows/230_9.gif
si niste balerini si tot elegant e doar ca e si comod si iti mai pui si. o coronitza in par si e mai mult decat super:)
rochia nu trebuie sa fie verde neaparat:)), modelu conteaza nu culoarea!
PS:Distractie placuta!

| Toxic_5027 a răspuns:

Si eu as face la fel laughing cel mai bine e sa te simti confortabilwinking

Răspuns utilizator avertizat
| n0bodywants2b3l0nely a răspuns:

Nu o sa rada. Faci cum vrei. happy

| anni_1109 a răspuns:

Daca esti o fire mai `crazy`, ia`ti o rochie in asa fel inca sa se potriveasca cu o pereche de bascheti colorati(daca iti plac, bineinteles). O sa obtii o tinuta de efect, glam rock:X.