| anonim_4396 a întrebat:

Exista ceva mai urat decat o fata cu picioare si brate musculoase purtand tocuri si rochie?!
Voi avea in curand banchetul si vreau,nu vreau trebuie sa port tocuri,insa picioarele mele sunt mult prea lucrate, cu gambe mari si cu maini ca ale unui barbat.Fac handbal de 8 ani si m-am devoltat dpdv muscular extrem de mult si acum mi-e rusine cu corpul pe care l-am dobandit in urma multelor ore de antrenamente.Ce alternative am?

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Trebuia sa pui o poza...din ce ai zis tu nu pot sa-mi dau seama daca esti...mare(nu grasa) sau musculoasa.
Nu cred ca ai arata urat.

| marinaa9 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Sunt destul de lata in spate, am brate mari si picioare musculoase, insa la picioare partea care ma deranjeaza enorm sunt gambele, atunci cand sunt pe tocuri mai inalte se vad muschii gambelor si arata extrem de urat

| marinaa9 a răspuns (pentru marinaa9):

Http://thefitfrog.wordpress.com/category/work-it-out/ uita-te la a cincea imagine, cam asa sunt gambele mele