| Anonimul0506 a întrebat:

E...ca dracu...
Deci faza e ca...imi place de o fata...SI probabil si ei ii place de mine, e evident.Problema e ca, ea e genul de fata care iese zilnic in oras(pizza, mall, McDonalds, biliard, bowling etc.) si eu nu, Adica as fi in fiecare zi, dar nu imi permit.
Problema...pai daca am fi impreuna, eu nu as putea iesi zi de zi in oras, dar nici nu as vrea sa se afle chestia asta,
Ce naiba ati face voi?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu m-as implica intr-o astfel de relatie

| CarmenR a răspuns:

Chiar vrei sa fii alaturi de o fitoasa? Pe bune acum, chiar merita? Eu inteleg ca e tot timpul aranjata si imbracata la patru ace, dar asta nu e totul. De ce nu privesti mai bine in jurul tau? Sunt atatea fete mai simple din punct de vedere vestimentar, dar la fel de frumoase si care poate mai au si un dram de bun simt si inteligenta. O fata pe care o simpla plimbare in parc nu ar deranj-o atat timp cat e cu tine. Ce zici? Eu zic sa mai cauti.

| SeNyS a răspuns:

Pai poate nu-i de tine, cauta o fata asa, cu care sa te potrivesti.sau daca ai fi cu ea poate nu ar mai iesi nici ea asa des, sau daca iesiti, poate as ala un suc, la o plimbare prin parc, nu trebuie sa o duci numai prin locuri d'astea de fite, daca nu e genul de fata cu figuri, te accepta asa cum esti!

| Stephisorrr a răspuns:

Ehhh happy
Nu conteaza situatia materiala intr-o relatie
trebuie doar sa va intelegeti
daca te place cu adevarat nu se va uita la ce ai tu in buzunare
fi linistit si vezi ce v-a urma big grin
funda?:X