| ailin a întrebat:

in curand vine majoratul unei prietene si m-am gandit sa ii iau printre altele cadou o carte pentru ca ii place sa citeasca mai ales povesti de dragoste si viata dar sunt in pana de idei daca aveti vreo sugestie spuneti mi si mie si poate si un mic rezumat la carte ceva mai special mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Invitatie la vals-Mihail Drumes;
Jane Eyre-Charlotte Bronte;
Mandrie si prejudecata-Jane Austen;
Pe aripile vantului-Margaret Mitchell.

4 răspunsuri:
| heartslow a răspuns:

De Mihail Drumes scrisori de dragoste, sunt foarte frumoase, cumparai cartea! funda?

| PrecioussGirl a răspuns:

Http://shaukisbookcase.wordpress.com/2010/10/02/bestia-de-alex-flinn/
mie imi place foarte mult cartile cu vampiri :X: twilight, jurnalele vampirilor. insa astea sunt serii sunt mai multe ca sa zic asa si nah...

| PrecioussGirl a răspuns:

Hmm cartile twilight sunt cam szkumpe. ma rog daca iti permiti ar fi prea marfa happy eu am dat 150 de lei pe toate 4 (amurg, luna noua, eclipsa, zori de zi)

| Micuţa a răspuns:

Buna Ailin! Eu iti sfatuiesc sa ii cumperi toate partile Twilight! E superb! Sunt cred ca trei parti. E o poveste mai mult de dragoste. Mult succes! kiss