| missGirlDeea a întrebat:

In curind cea mai buna prietena a mea isi sarbatoreste ziua ei (14 ani) si neam gindit toti prietenii sa plecam la ea acasa si s-o felicitam dar vrem sai facem si o surpreza originara s-o tie minte pe mai mult timp.Ce am putea face?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ar trebui sa va sfatuiti inainte cu parintii ei, ca sa nu aveti cumva voi o supriza. happy

| missGirlDeea explică:

Parintii ei stiu. Noi de fiecare data cind avem zile de nastere la cineva din prieteni ne ducem dimineata si o felicitam. Da de data asta vrem ceva special.tongue

| BellaKiოNana a răspuns:

Multe ati putea face big grin de ex, luati mai multe baloane si niste poze de a ei si le puneti pe o foaie alba mare.sau multe flori un urs mare de plus, ceea ce le place fetelor si cind iese ea o felicitati toti, sariti pe ea laughing. daca locuieste la bloc puteti sub geam sa scriti LA MULTI ANI! sau ceva de genu.

| Dariacristina11 a răspuns:

Ia-ti putea face un colaj cu toate pozele voastre impreuna cu ea, sau un abum cu poze cu voi si ea iar pe poze sa scrieti ceva funny ( in limita bunului simt).happy