| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
In momentul de fata sunt la un liceu foarte dun, dar, din pacate, n ucred ca voi termina cu o medie prea mare. As dori sa ma mut al alt liceu de nivel mediu. Inca nu le-am spus parintilor planurile mele si nu stiu cum sa o fac. Nu cred ca ar fi multumiti de decizia mea. De obicei ma lasa sa fac aproape orice vreau(in limitele bunului simt), dar nu cred ca vor fi de acord cu acest lucru. Cum credeti ca ar trebui sa ii conving?

Răspuns Câştigător
| laurika_6967 a răspuns:

Incearca sa le explici sa stai de vorba cu ei decat sa ai aici o medie ft mica mai bine la un alt lc cu o medie mai buna iai cu usorul ca daca te duci la iei tipand sigur o sa iasa rauwinking