| daniela_9291 a întrebat:

in ultima vreme aud tot felul de complimente la adresa mea, ca arat bine, sunt de treaba.Insa aud si lucruri rele si chiar de la baiatul pe care il plac, zice ca nu ma suporta, ca sunt urata.Nu vrea nici macar sa stea de vorba cu mine.
Problema e ca s-a dat la mine si dupa zice ca nu ma cunoaste si lucruri urate la adresa mea.Asa face el cu fetele in general, dar niciuneia nu i-a zis ca este urata.
In plus se da la una din cele mai bune prietene ale mele pe care nici nu o cunoaste, a vazut o poza cu ea si asta a fost.Prietena asta mi-a zis tot ce a zis el.
Ce as putea face sa il uit? nu vreau sa il cred toti zic ca sunt frumoasa si s-a gasit oaia neagra sa spuna ca eu sunt cea mai urata fatachatterbox

3 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna danielahappyPrin asa ceva am trecut eu in urma cu 2luni.A fost o experienta groaznica.La fel ca si in cazul tau nu recunostea ca se da la mine. Dupa ceva timp dupa ce nu m-a vazut 2 saptamani si a schimbat radical comportamentul si se purta super cu mine, insa a trebuit sa se mute din liceucryingAm reusit sa il uit intr-un finalhappy
Revenind la problema ta.Sunt 100% sigura ca el te place.Si nu pune la suflet tot ce spune el.El o face doar ca sa iti atraga atentia.Daca ti-ar spune ca esti frumoasa si ca arati bine sigur tu ti-ai da seama ca el te place sau cel putin cei din jurul vostru si-ar pune intrebari(ceea ce el nu vrea). Ignoral poate el continua cu asta pentru ca tu te enrvezi si pui sufletsad. Arata -i ca criticile lui nu te doboara si ca mergi mai departe nu doar ca daca el te face urata trebuie neaparat sa si fi urata.Fiecare este frumos in felul lui. Daca vede ca il ignori poate inceteaza cu gesturile astea mai ales ca din cate spui tu se da la tinehappy. Succes

| crazycolor a răspuns:

E clarlaughingte place:X:X cand un baiat scaie o fata inseamna ca o place

| xoxo13 a răspuns:

Eu cred doar ca vrea sa te faca geloasa, invidioasa etc. Nu ii mai da atentie. Vei vedea ca se va plictisi in scurt timp si va renunta la aceste remarci vazand ca nu te afecteaza. Daca esti dispusa sa ii platesti cu aceeasi moneda incearca s aii faci avansuri celui mai bun prieten. Daca il poti cuceri e si mai bine. asta il va indeparta pe iubitul tau de acel baiat. Astfel va vedea cum e sa pateasca ce face altora. Sper ca te-am ajutat. La revedere.