| me237 a întrebat:

In ultima vreme mananc dimieata pe la 10 si mai mananc odata la 6-7( nu mananc grasimis, dulciuri doar gust ceva de pofta) si fac in fiecare zi vreo 70-120 abdomene, cate kg slabesc intr-o luna? pls dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| Flokfighter a răspuns:

Pai trebuie sa consumi si multa apa si trebuie sa respecti mesele principale ale zilei (3 mese pe zi). Pentru a slabi nu trebuie sa faci numai abdomene si sa mananci sanatos, trebuie si sa alergi sau sa mergi cu bicicleta vreo 3 ore ca sa poti transpira. In stilul propus de mine vei slabi intre 5-10 kg pe luna dar sa ai grija sa nu ajungi ca un bat (schelet) big grin Succes happy