| BiancaB_2401 a întrebat:

In urma cu 3 ani a inceput sa-mi creasca caninul, numai ca mi-a crescut peste ceilalti dinti.Acum un an si ceva am fost la dentist si trebuia sa-mi pun aparat dentar numai ca imi era teama pentru ca trebuia sa-mi scoata un dinte ca sa isi faca loc caninul.Peste o saptamana trebuie sa merg la dentist ca sa imi scoata dintele pentru ca este inestetic cand zambesc dar tot imi este teama :-ss.Doare cand mi-l scoate?

Răspuns Câştigător
| Corinaaa92 a răspuns:

Nu doare! Si eu am aparat dentar si sincer eu ma simt bine in pielea mea cu el... As spune ca e un accesoriu frumos!
parerea mea! happy

2 răspunsuri:
| GwenS a răspuns:

Nu.o sa te anestezieze in acel loc.nu vei simti nimic.winking succes

| Coly a răspuns:

Buna. ce intr laughing
Nu vreau sa te speri dar depinde ce fel de dentitie e.
daca e de lapte nu prea doare ca te anesteziazabig grin
iar daca ai mai avut dintele scos... happy e mai complicat doare mai tare big grin Din cate am auzit (foarte big grin:crying(()
Dar sa nu iti fie teama toate se rezolva.
Bafta:*
Funda?