| Dyanes a întrebat:

Hey. am si eu nevoie de ajutor. azi noapte l am visat pe tipu pe care l iubesc happy si am visat ca ma saruta si am simtit sarutul pe buze. ce inseamna asta? :-s

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.

| Tσχץ a răspuns:

Asta inseamna ca il placi foarte mult.
Noua "fetelor", ni se intampla asta "frecvent/des".
Cum ai sp thu' deci. se vede ca il iubesti si asta e un semn bun' adica sa nu-l lasi, nu'mai daca intrece masura. in fine. conteaza ca thu si el sa the placa...
Si sunt sigura ca ce ai visat nu este ceva la "voia sorti"sau intamplator. toate au un scoptongue