| anonim_4396 a întrebat:

Buna straight face
Intr-o ora imi ajunge psihologul. Dar simt ca nu mai pot astepta pana atunci. Ar fi fost totul bine daca nu aflam acum cateva minute ceva ce m-a dat peste cap de tot. Nu stiu cum sa fac sa ma calmez. Ma simt ca pe ace. Intr-un cuvat distrusa. Simt o durere inestimabila si nu stiu cum sa fac sa ma calmez pana vine psihologul. Nu mai pot astepta.
Nu pot nici sa ascult muzica, nici sa vb cu cineva. Ce sa fac?straight face

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Descarca-te da-i drumul la un plans bun care sa te descarce si plangi cat e nevoie pana simti ca te-ai eliberat sau desi aia merge mai mult la nervi tranteste cate ceva prin casalaughing da-i cu o carte de pamant sau vezi tu, sau descarca-te cuiva care stii ca nu zice la nimeni vezi si tu care iti vine mai bine... bafta

| Biencush a răspuns:

Ce ai patit? trebuie sa vorbesti cu cineva rapid despre ceea ce te framanta!

| KissPisy99 a răspuns:

Ce s-a intamplat