| PufiPufulet a întrebat:

Intreb pe cineva care este la liceu pe profil uman - stiinte sociale : care este orarul? la ce se da bac? cum e cu mate, fizica si chimie? cat de greu este pentru el ( de ce si cum? )? Va rog mult ajutati-ma am nevoie sa stiu neaparat.
Multumesc anticipat + FUNDA happy

1 răspuns:
| GoldandSilver a răspuns:

Mate, fizica si chimia e usoara, sunt a stiinte ale naturii dar stiu ce vorbesc. http://cnprsv.ro/? page_id=28#ss Uite aici planul de cadru. Bac la liba romana nivel uman, istorie, iar la alegere la geografie si stiintele socio-umane (logica, psihologie, filosofie, economie, sociologie). E un profil frumos daca iti place foarte mult materiile umaniste.