| anonim_4396 a întrebat:

Buna,
Sunt in clasa a IX-a pe uman ( stiinte sociale - bilingv engleza ). Vreau sa ma mut pe stiinte ale naturii in cadrul aceluiasi liceu ( e bun si nu are rosrt sa ma mut in altul). Vreau sa ma mut fiindca am incurcat codurile, trebuia sa fiu pe stiinte ale naturii. Ma descurc la fizica, chimie, bio, mate. Stiu ca acolo e mai greu si regret greseala facuta.
Am auzit ca se dau niste diferente. La ce materii si in ce constau ele + cat de grele sunt?
Dau funda. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Diferentele sunt o formalitate, daca ti se accepta transferul, la diferente te ajuta chiar si profesorii. Dai diferente la materiile specifice profilului pe care nu le-ai facut la stiinte sociale.

2 răspunsuri:
| Anonim2512 a răspuns:

Imi puteti da un link cu niste modele de diferente?