| alexandrutza_5404 a întrebat:

intrebare de la prietena mea cea mai buna:
este ceva rusinos dac ai par pe picoare si porti fusta?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Nu, mai ales daca ai 12-13-14 ani. de la 14 in sus trebuie sa fi o domnisoara. Desi nu e prea mare problema daca e mai blondut parul sau putintel. Dar sa nu arate ca padurea amazoniana laughing :*:*big hug succes:*

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E...respingator

| mistakeofyourlife a răspuns:

Pai cam da. La urma urmei suntem fete (femei), ceea ce inseamna ca trebuie sa fim ingrijite si curate. Isi poate face o programare la cosmetica si nu trebuie sa ii fie frica. toate trecem o data prin asta. Bafta!happy kiss

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai cam da. avand in vedere ca trebuie sa te ingrijesti ca fata, nu este igienic si nici comfortabil. plus ca este destul de jenant pentru propria persoana. de la o anumita varsta deja nu mai poti sa stai asa, trebuie sa te epilezi. asa ca ar trebui sa se duca la cosmetica, sa suporte un pic, pentru ca nu-i chiar asa de rau, si o sa fie mult mai multumita. happy

| deutSa a răspuns:

Daca esti o persoana care te respecti si vrei ca cei din jur sa te priveasca cu respect, trebuie sa te ingrijesti! Daca noi fetele nu ne ingrijim si nu avem grija de felul in care aratam, cine sa aiba?

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Daca e mare mare si urat e o problema daca e mic sau epilat nu e, fundita?

| MadaliciuXoxo a răspuns:

Pai dahappy ar trebui sa se epileze pentru ca oamenii in ziua de azi isi bat joc.Da.na depinde de varsta prietenei tale daca e micuta nu e o rusinehappy dar daca are peste 12-13 ani.lumea va incepe sa-si bata jochappy deci sfatul meu este sa se epileze ori cu bigul ori cu crema depilatoare. Daca va folosi crema depilatoarea dupa ce se spala de crema sa se dea cu o crema hidratanta ca sa nu se irite. funda?puppy dog eyeslove struck

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

Pai...cam da...pentru ca esti fata si nu e frumos o fata trebuie sa fie frumoasa nu cu parpe picioarehee hee

| Kaffeetasse a răspuns:

E inestetic pentru o fata. Cel mai probabil va atrage comentarii malitioase fiind usor observabil.

| Fanky a răspuns:

Cam da mie unul nu-mi plac fetele cu par pe picioare.