| George0508 a întrebat:

Buna,iubita mea a avut un iubit cu care a stat 5 luni,noi suntem impreuna de o săptămâna doar, ei nu mai sunt impreuna de câteva luni bune, ea inca mai are poze cu el pe Snapchat in amintiri, ar trebui sa-mi fac griji?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ar trebui sa discuti cu ea, nu sa iti faci griji, sa o intrebi ce are de gand cu tine si daca se mai gandeste la acesta.
Intotdeauna intr-o relatie trebuie sa fii direct si deschis si partenerul sa fie la fel, daca partenerul nu iti confera siguranta emotionala sau de alta natura, atunci nu e cazul sa mai stai cu acea persoana!

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Trebuie să stați sa discutați seriosi ca doi oamneii maturi fără să vă certați vara sa vad răniți unul pe altul fără să vă contraziceți din nimicuri stați vorbiți serios unul cu altul nu va mințiți fiți sinceri cu voi si loați o decizie înpreună voi doi.