| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca imi visez fosta iubita cu care am stat doi ani si ne-am despartit in vara anului trecut? O visez foarte insistent, sa zic de doua-trei ori pe saptamana de cateva luni bune, in vis toate bune si frumoase, traiesc chiar multe momente petrecute impreuna. Intre timp nu mi-am facut alta relatie si nici nu i-am spus ei despre visele astea. Relatia actuala cu ea...amici sa zicem. vorbim o data pe luna poate. Ne-am despartit de comun acord nu a fost ceva de genul inselat sau eu stiu, dar problema e cred ca e a mea care se pare ca inca mai simt ceva pentru ea sau chiar nu stiu. Dati-va si voi cu parerea...

10 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Poate vezi mesaje din viitor.Prevezi viitorul.Si eu am vise din acestea si este super sa vezi in viitor.

| FlorinFlorinF a răspuns:

Ce sa zic... si eu am avut vise cu fosta mea iubita a fost o relatie de 2 ani jumate, cu pauza de 6 luni, aman2 din acelasi cartier, aman2 din aceeasi scoala, a fost o relatie frumoasa pana intr-o perioada. in care ne-am despartit, dupa despartire am inceput sa o visez noaptea, visam zilele cand ne plimbam pe strazi dar visam si cateva scene care nu se intamplase niciodata, in dimineata asta a fost ceva ce n-am mai visat, mai intai un om inecat, vreo 4 sobolani, si pe ea trecand pe langa mine si mi-a spus ceva dar nu am tinut minte i-am spus sa se opreasca eu eram undeva la o terasa si i-am zis sa se opreasca pentru a vorbi dar a plecat mai departe. vorbim aproape in fiecare luna chiar si in urma cu 1 saptamana, nu stiu ce sa mai cred dar in legatura cu visu tau poate ca e mai bine sa te impaci cu ea. la mine e un pic cam complicat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.
Tot asa visez si eu ne-am despartit in ianuarie si cam o data la vreo 1-2 saptamani o visez, si sunt vise erotice ce nu am facut aproape niciodata asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca de gandeste la tine de aceea o visezi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca te mai gandesti la ia incearca sa stai mai mult pe afar ci prieteni asa sunt si eu. ciupy_claudiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate te gandesti prea mult la ea si regreti anumite chestii. nu stiu sigur. mi s-a intamplat si mie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Visu asta demonstreaza ca u inca mai vrei sa fi cu ea desi te mult mai usor sa zici ramanem amici decat sa lupti pentru ea cum ar trebui sa fie. Du-te si vb cu ea si incearca sa te inpaci cu ea pentru ca asta e cea ce vrei de fapt si visele tale demonstreaza asta bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca si ea te iubeste impacati-va

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faine visuri si eu tot asa o visez pe fosta mea pretena si nu stiu dc ori o iubesc prea mult inca sau ea inca tine la mine si va vrea sa se impace cu mine

| alinootza a răspuns:

Eu cred ca inkao o mai iubesti si ar tebuii sa ii spuihappypoate ca perioada in acre ati stat despartiti a f foarte grea pentru tine. vb ca ea si poate va impakati.eu iti doresc succes