| Tooooo a întrebat:

Iubitul meu incepe sa vb c`am porcos cu mine. dar nu stiu cum sa il fac sa vb mai frumos pentru`ca nu vreau sa il fac iar sa se desparta de mine ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TasteTheRainbow a răspuns:

Mai bine ai renunta tu la el, crede-ma, o sa-ti fie mai bine happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiPavel a răspuns:

E greu sa schimbi pe altii, in primul rand trebuie sa te schimbi pe tine si ceilalti din jur se vor schimba.

Cum castigi respectul in relatii am scris aici:
http://castigatimp.com/cum-castigi-respectul-in-relatii/

Daca vrei sa aprofundezi putin, e o chestiune si de maturitate emotionala, aflii mai multe daca vrei de aici:
http://castigatimp.com/nu-mai-cauta-validare/

| Maruca_4231 a răspuns:

Pai probabil ca iubitul tau trece printr-o criza majora (cati ani are?). Ori se comporta asa ca sa te faca pe tine sa te desparti de el pentru ca are o alta iubita. Sau nu te mai place si vrea sa puna capat relatiei. Oricum spune-i ca tu nu meriti asa ceva si ori isi schimba comportamentul ori its over!