| Oana04 a întrebat:

La 9 ani am avut prima relatie cu un baiat de care-mi placea foarte mult.El s-a despartit de mine dupa 2 luni si de atunci eram amandoi ca vremea.Eu il uram cateodata, iar dupa cateva luni il placeam(doar ca puteam sa plac si alti baieti).Si la el i se intampla la fel.Acum am 13 ani si(sa nu credeti ca exagerez) nu pot sa nu-l mai plac.Simt ca am nevoie de el si cred ca si el simte la fel pentru ca il vad cum se comporta cu mine cand aveam un prieten si acuma ca nu-l mai am si dupa despartirea de prietenul meu a fost foarte atent cu mine si ma invita in oras. In acest moment amandoi suntem cam derutati deoarece nu am mai vorbit de mult si cand vorbeam ne intrebam daca ne placem reciproc,raspunsul era afirmativ,dar amandoi radeam sau puneam`laughing`. Si sufar cand vad ca alte fete se dau la el si el le cam incurajeaza, desi se tot uita la mine cand e vorba de ceva interesant si nou si ii sclipesc ochii aproape de fiecare data cand ne vedem.De ce am eu nevoie de la voi e sa-mi explicati ce sa fac, ca nu mai pot sa ma gandesc la alt baiat doar la el.

5 răspunsuri:
| Nicux1 a răspuns:

Mamaaaa ce proastaaaaaa!

| qLalith a răspuns:

Păi draga mea.Ce relaţie e aia la 9 ani? La 9 ani placi un băiat, la fel şi la 13 ani.Nu crezi că exagerezi puţin?rolling on the floor)) Ce iubire e asta la 13 ani? Aşteaptă să creşti şi tu mai mare, să vezi ce e iubirea adevărată. Pup :*

| Oana04 explică (pentru qLalith):

Da tu nu intelegi. Nua am scris asta ca altii sa-si bata joc de mine.Stiu chestiile astea ca-s prea mica dar nu am ce face.

| qLalith a răspuns (pentru Oana04):

Da măi dar eşti prea mică ca să iubeşti.Astea sunt doar simpatii. Iubirea adevărată o să o descoperi când mai creşti.:*

| jam3s a răspuns:

Serios? 9 ani? Si acum zici ca ai 13?
Hai sa iti explic. Eu la 9 ani ma jucam cu puta in nisip. La 13 ani tot cu puta in nisip. Si tu vii aici si ne spui noua ca nu stii ce sa mai faci? Ca esti indragostita? Mai las-o. Du-te la scoala si pune mana si invata si las-o dracu de dragoste la 13 ani...
Ma-ta stie? Tactu stie? Ia discuta cu ei sa vezi ce palme iti iei!
Cand va aud asa imi dau seama ca se duce incet incet pe apa Romania noastra.